Stażysta: ANALITYK BIZNESOWY / BUSINESS DEVELOPMENT /MARKETING / COPYWRITING

06.09.2017

Zakres obowiązków

ANALITYK BIZNESOWY (stażysta) powinien czuć się swobodnie przeprowadzając syntetyczne analizy rynku oraz analizy modeli biznesowych firm i produktów z branż na pograniczu rozrywki / edukacji / nauki i nowych mediów. Niezbędna do tego będzie bardzo dobra znajomość języka angielskiego, podstawowa znajomość struktur modeli finansowych, krytycznego analizowania źródeł w języku angielskim oraz wyciągania wniosków biznesowych. Znaczącą zaletą kandydata / kandydatki będzie umiejętność bardzo jasnego i klarownego pisania w języku polskim. BUSINESS DEVELOPMENT (stażysta) będzie wspierał projektowo i administracyjnie zespół kreatywny w procesie sprzedaży nowych projektów i szukania partnerów dla przedsięwzięć typu venture. Będzie to rola umożliwiająca poznanie rynku projektów kreatywnych w Polsce oraz procesu koncepcyjno-biznesowego towarzyszącego sprzedaży. Rola ta będzie wymagała umiejętności sprawnej interpretacji i koordynacji nowych informacji, syntetycznego analizowania danych oraz współpracy z szerszym zespołem. Dla tej roli wymagana jest umiejętność posługiwania się oprogramowaniem Adobe InDesgin oraz MS Excel. MARKETING (stażysta) będzie wspierał zespoły marketingu Fish Ladder oraz Platige Image w zakresie tworzenia treści marketingowych na potrzeby komunikacji w internecie, case-studies oraz materiałów prasowych. Niezbędna do tego będzie bardzo dobra umiejętność klarowanego i płynnego pisania. Znaczącą zaletą kandydata / kandydatki będą własne zainteresowania odnoszące się do obszaru przemysłów kreatywnych / kulturotechu oraz chęć i inicjatywa do rozwijania się w tym kierunku – np. w formie dodatkowych materiałów do prasy czy bloga.

Wymagania

Wymagania zgodne z opisem wybranej ścieżki w naszym programie stażowym.

Oferujemy

• 3 miesięczny płatny staż (październik – grudzień); • pracę na pograniczu kreacji, designu, nauki i kultury – przy projektach realizowanych w Polsce i zagranicą; • stymulujące otoczenie kształtujące dobre nawyki i wysokie standardy; • przyjemne biuro na Mokotowie (Fort Mokotów – Racławicka 99); • stosunkowo elastyczne godziny pracy (do ustalenia);

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o podsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

FISH LADDER JEST STUDIEM PROJEKTÓW SPECJALNYCH PLATIGE IMAGE – JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM BRANŻY KREATYWNEJ W EUROPIE. OD BLISKO 20 LAT REALIZUJEMY PROJEKTY DLA ŚWIATA FILMU, KULTURY, EDUKACJI, ROZRYWKI I REKLAMY, WYKORZYSTUJĄC DO TEGO ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE ORAZ NOWE MEDIA. W sieci: http://www.platige.com/en/

Adres e-mail: ewa.zakrzewska@platige.com