stażysta/praktykant grafik

12.07.2017

Sedlak & Sedlak, ul. K. Jadwigi 189 B 30-220 Kraków,

Zakres obowiązków

Główne zadania na oferowanym stanowisku to: przygotowywanie banerów internetowych, projektowanie reklam do prasy oraz broszur reklamowych, współtworzenie podstron internetowych.

Wymagania

Umiejętność tworzenia prostego w formie, a jednocześnie ciekawego przekazu reklamowego, zainteresowanie marketingiem od strony wizualnej, dobra znajomość oprogramowania graficznego, pogoda ducha

Oferujemy

- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i ustalonego wymiaru pracy, - pracę w kameralnej atmosferze, - możliwość realizowania swoich pomysłów m.in. na największym w Polsce portalu poświęconym wynagrodzeniom, - owocowe piątki i "spotkania ze sztuką".

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio (najlepiej zawierające przykładowe prace komercyjne lub związane z reklamą) jurczak@sedlak.pl

Działamy od 1990 roku i jesteśmy najstarszą polską firmą doradztwa HR. Jesteśmy też pionierami, wdrażając w Polsce standardy zarządzania kapitałem ludzkim.

Adres e-mail: jurczak@sedlak.pl