Projektant

08.05.2017

Projektant

New Amsterdam Sp.z o.o., ul. Fabryczna 20a, 31-553 Kraków,

Zakres obowiązków

-projektowanie przestrzeni wystawienniczych dla instytucji muzealnych, centrów nauki, showroom`ów. - projektowane kreatywnych i innowacyjnych wnętrz biurowych, przestrzeni publicznych, -projektowanie instalacji interaktywnych (zewnętrznych i wewnętrznych) - proj. wyposażenia wnętrz i mebli - projektowanie małej architektury,

Wymagania

- Znajomość oprogramowania CAD - Mile widziana znajomość oprogramowania do wizualizacji, - kreatywne myślenie, - nieszablonowe podejście - mile widziane zainteresowania nowymi technologiami, grami, multimediami

Oferujemy

-udział w różnorodnych i rozwijających projektach, -zdobycie doświadczenia zawodowego w realizacji projektów sektora kulturalnego i komercyjnego -miłą atmosferę w pracy,

Tworzymy multimedialną rzeczywistość dla naszych klientów. Naszą pracę i pomysły zobaczysz w Podziemiach Rynku w Krakowie, Hydropolis we Wrocławiu, Energetycznym Centrum Naukowym w Kielcach – zobacz więcej na www.newamsterdam.pl. Teraz pracujemy nad Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku i Muzeum Teatru Starego w Krakowie.

Adres e-mail: mpiorun@newamsterdam.pl