Program stażowy

OTCF S.A., ul. Grottgera 30 32-020 Wieliczka,

Termin składania aplikacji: 18.04.2017 Termin ogłoszenia wyników: 18.04.2017

Zakres obowiązków

Zapraszamy do II edycji Programu Stażowego OTCF! PROGRAM STAŻOWY to 3-miesięczny, specjalnie zaprojektowany oraz dedykowany studentom i absolwentom program, który pomoże postawić pierwsze kroki zawodowe zgodne z Twoimi pasjami i zainteresowaniami! Kogo szukamy? Młodych, energicznych osób z otwartą głową i chęcią rozwoju w jednej z największych firm odzieżowych w Polsce! Obszary do których poszukujemy stażystów: • projektowanie odzieży • projektowanie obuwia • zakupy • kontrola jakości / technologia odzieży • księgowość • HR • marketing / grafika • stanowiska analityczne / operacyjne • profil językowy • ogólne stanowiska asystenckie

Szczegóły organizacyjne: • staż 3-miesięczny, płatny • okres trwania stażu: 03.07.2017 – 29.09.2017 • data zamknięcia spływu aplikacji: 18.04.2017 • wymagana dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

Oferujemy

Co w zamian? • perspektywa szybkiego rozwoju w strukturach OTCF • możliwość prowadzenia własnych projektów w ramach wybranej specjalizacji • towarzystwo indywidualnego opiekuna przez cały czas trwania stażu • cykl szkoleń wdrażających do pracy na danym stanowisku • możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu • możliwość testowania produktów 4F oraz Outhorn • możliwość udziału w licznych, bezpłatnych zajęciach sportowych organizowanych przez firmę (treningi biegowe, treningi personalne w firmowej siłowni, joga, boks)

Firma OTCF S.A. – właściciel marek 4F, Outhorn, 4Faces - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji. Jeśli Twoje motto to „wszystko jest możliwe”, chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie. Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Numer telefonu: 724 770 135
Adres e-mail: m.kunas@otcf.pl