PROJEKTANT GRAFIKI UŻYTKOWEJ, GRAFIK

18.07.2016

ASTOR Sp. z o.o., Kraków ul. Smoleńsk 29,

Zakres obowiązków

•Projektowanie graficzne w ramach bieżących projektów, np. rozwój identyfikacji wizualnej, broszury, ulotki, fragmenty instalacji przemysłowych, multimedialne interfejsy aplikacji przemysłowych, interfejsy aplikacji IT, modele 3D, itp. •Wsparcie projektów multimedialnych w ramach Grupy ASTOR.

Wymagania

OCZEKUJEMY OD CIEBIE: •Bycia studentem /tką III roku (I-stopnia) lub I roku (II-stopnia) na kierunku powiązanym z projektowaniem graficznym lub/i grafiką (preferowane: projektowanie grafiki użytkowej, design, formy przemysłowe, intermedia) •Bardzo dobrej znajomości narzędzi Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, •Znajomość narzędzi projektowania 3D oraz Adobe Premier będzie dodatkowym atutem, •Umiejętności komunikacyjnych, które pomogą Ci rozumieć oczekiwania odbiorców, •Umiejętności kreatywnego myślenia, •Sumienności, zorganizowania, •Tego, że potrafisz zrobić coś tylko na 101%.

Oferujemy

CO PROPONUJEMY ? •Możliwość realizacji projektów, które znajdują swoje zastosowania w przemyśle, •Wynagrodzenie oraz elastyczne godziny stażu, •Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, •Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej.

Dokumenty aplikacyjne

JEŚLI CHCESZ SPRÓBOWAĆ, prześlij CV i portfolio na adres Rekrutacja.Krakow@astor.com.pl wraz z podpisaną klauzulą zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji

ASTOR od 29 lat zmienia polski przemysł podnosząc jego konkurencyjność oraz efektywność dzięki eksperckiej wiedzy i nowoczesnym technologiom. Robimy to z pasją i zaangażowaniem, co pozwoliło nam zostać liderem w zakresie standardu obsługi Klientów w naszej branży. W 2013 roku w badaniu Great Place to Work zostaliśmy 3-cim najlepszym miejscem pracy w Polsce. Posiadamy oddziały w całej Polsce.

Adres e-mail: ms@astor.com.pl