Grafik (płatny staż)

15.07.2016

Ready4S, ul. Miodowa 14/7, Kraków,

Zakres obowiązków

- tworzenie layoutów pod aplikacje mobilne (telefon, tablet) dla systemów: iOS, Android, Windows Phone oraz Unisex - dla każdego systemu, - tworzenie layoutów pod aplikacje webowe (cms i landing page) , - projektowanie ikon, logo, logotypów oraz infografiki oraz towrzenie wireframów (prototypów), - tworzenie grafiki do kampanii marketingowych w sieci.

Wymagania

- status studenta, bądź absolwenta kierunku o specjalności związanej z grafiką, - umiejętność obsługi min. 2 programów graficznych na poziomie dobrym, - portfolio zawierające min. jeden projekt dotyczący aplikacji mobilnej, - doświadczenie z koncepcją wizualną systemów iOS i Android, - podstawowa znajomość zasad UX i UI na urządzeniach mobilnych i stronach www, - podstawowa znajomość zasad usability, - umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy, - mile widziane doświadczenie w pracy z UXPin lub Axure oraz umiejętność pracy z grafikami wektorowymi i rastrowymi.

Oferujemy

- 3 miesięczny płatny staż oraz możliwość nawiązania stałej współpracy po tym okresie, - możliwość zdobycia doświadczenia w branży IT, - udział w różnorodnych i pełnych wyzwań projektach dla zagranicznych start-upów i korporacji, - duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, - elastyczny czas pracy, dzięki któremu pogodzisz pracę z dodatkowymi zajęciami, - świetną atmosferę pracy i comiesięczną integrację.

Dokumenty aplikacyjne

CV i portofolio

Ready4S to prężnie rozwijający się software house z Krakowa zajmujący się projektowaniem i tworzeniem aplikacji mobilnych dla start-upów i korporacji z całego świata. W ciągu 5 lat naszego istnienia zrealizowaliśmy blisko 60 projektów dla klientów z ponad 20 krajów, w tym dla marek takich jak: Coca-Cola, Credit Agricole, Zamel czy Roche. To wszystko sprawiło, że w 2015 zostaliśmy nagrodzeni tytułem najlepszego developera aplikacji mobilnych na świecie w prestiżowym rankingu portalu AppFutura.

Adres e-mail: talents@ready4s.com