graphic designer

03.05.2010

Fundacja korporacja ha!art, pl. Szczepański 3A 31-011 Kraków,

Zakres obowiązków

projektowanie i przygotowanie do druku publikacji (książki, materiały promocyjne wydawnictwa), projektowanie elementów portalu ha.art.pl

Wymagania

umiejętność obsługi programów graficznych (Adobe PS, Illustrator, InDesign), podstawowa wiedza o procesie wydawniczym,

Oferujemy

możliwość pracy przy procesie wydawniczym książek, możliwość pracy przy projektowaniu dużego portalu literackiego

Dokumenty aplikacyjne

portfolio

Fundacja "Korporacja Ha!art" prowadzi szeroko zakrojoną działalność na rzecz wspierania i upowszechniania dorobku młodych twórców w kraju oraz za granicą, wspieranie i popularyzowanie kultury polskiej i wiedzy o niej w kraju i za granicą, wspierania inicjatyw edukacyjnych oraz prospołecznych, działania na rzecz ogólnopolskiej i międzynarodowej współpracy środowisk twórczych oraz popularyzowanie światowego dorobku kulturowego. Swoje cele Fundacja realizuje poprzez prowadzenie działalności wydawniczej (Wydawnictwo Korporacja Ha!art, kwartalnik "Ha!art") oraz kulturalnej (festiwale literackie i artystyczne).

Numer telefonu: 602683606, (12)4228198
Adres e-mail: borecki@ha.art.pl