graphic designer

14.06.2016

Funktional sp. z o.o., ul. Karmelicka 52/8a 31-128 Kraków,

Zakres obowiązków

-tworzenie materiałów promocyjnych/reklamowych -projektowanie KV -projektowanie systemów identyfikacji wizualnej -projektowanie opakowań -praca w zespole projektowym -w zależności od umiejętności, istnieje możliwość realizowania projektów z zakresu digital

Wymagania

szukamy: -osoby silnie ukierunkowanej na branding i BTL -ambitnej i odważnej projektowo -mającej zmysł estetyczny -znającej pakiet Adobe CC -nie bojącej się wyzwań -umiejącej pracować w zespole, ale także potrafiącej być samodzielną -potrafiącej dobrze organizować czas swojej pracy

Oferujemy

-2 płatne staże na okres 3 miesięcy -możliwość stałego zatrudnienia po ukończeniu stażu -pracę głównie przy projekcie dla klienta zagranicznego (ok. 60%-70%) -zróżnicowanie pozostałych zadań w zależności od indywidualnych umiejętności -możliwość zdobycia cennego doświadczenia -pracę w biurze zlokalizowanym w centrum Krakowa -dostęp do biblioteczki literatury marketingowej i rozwojowej -pyszną kawę :)

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio na adres praca@funktional.pl w tytule proszę wpisać GDT/06/2016

Funktional to agencja kreatywno-strategiczna działająca na styku BTL i digital. Oferujemy szeroki wachlarz usług od brandingu po zaawansowane serwisy www. Stawiamy na podejście projektowe i przykładamy bardzo dużą uwagę do wysokiej jakości realizowanych przez nas projektów. Pracujemy z klientami z Polski oraz coraz częściej zagranicznymi.

Numer telefonu: 509177179
Adres e-mail: biuro@funktional.pl