Stażysta

06.06.2016

Stażysta

Polska Agencja Prasowa SA , 00-502 Warszawa, ul. Bracka 6/8 ,

Zakres obowiązków

pilotaż dziennikarzy na miejsca uroczystości lub wsparcie obsługi Centrum Prasowego w Krakowie (Centrum Prasowe na terenie AGH).

Wymagania

• znajomość języka angielskiego na poziomie C1 potwierdzony odpowiednim certyfikatem, • dodatkowy język mile widziany, • znajomość topografii miasta Kraków, • preferowane miejsce zamieszkania Kraków, • preferowani studenci ostatnich lat studiów.

Oferujemy

W związku z udziałem PAP SA w obsłudze informacyjno – medialnej Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016, w tym wizyty Jego Świątobliwości Papieża Franciszka w Rzeczypospolitej Polskiej, poszukujemy praktykantów/ stażystów (staż płatny).

Dokumenty aplikacyjne

CV

POLSKA AGENCJA PRASOWA to jedna z najstabilniejszych firm na polskim rynku prasowym i jedna z najbardziej poważanych marek medialnych

Numer telefonu: 22 509 26 07
Adres e-mail: m.gulska@pap.pl