Digital graphic designer - staż

19.04.2016

Funktional sp. z o.o., Karmelicka 52/8a 31-128 Kraków,

Zakres obowiązków

-tworzenie materiałów promocyjnych/ reklamowych -projektowanie stron www oraz aplikacji desktop i mobile -projektowanie LP -praca w zespole projektowym -w zależności od umiejętności jest możliwość zróżnicowania projektów w zakresie BTL czy CI

Wymagania

Szukamy: -osoby silnie ukierunkowanej na digital -bardzo ambitnej i odważnej projektowo -mającej zmysł estetyczny -znającej pakiet Adobe CC -nie bojącej się wyzwań -umiejącej pracować w zespole, ale także potrafiącej być samodzielną -potrafiącej dobrze organizować czas swojej pracy

Oferujemy

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem doświadczonych grafików -dostęp do biblioteczki literatury marketingowej i rozwojowej -wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności -możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu stażu

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio

Funktional jest agencją full service działającą od 6 lat. Pracujemy dla największych marek polskich i zagranicznych. Specjalizujemy się w designie, strategii komunikacji, kampaniach 360, projektowaniu stron i aplikacji.

Numer telefonu: 509177179
Adres e-mail: praca@funktional.pl