projektant 3D

05.04.2016

Husarion Sp. z o.o., ul. Sławkowska 23/4 31-016 Kraków,

Zakres obowiązków

- współpraca w tworzeniu wizerunku marki, - projektowanie produktów (szkice koncepcyjne, modelowanie), - tworzenie wizualizacji produktów w 3D, - praca z grafiką 2D: tworzenie materiałów marketingowych, grafik do stron www, aplikacji internetowych i mobilnych

Wymagania

- zaangażowanie w twórczą pracę w branży nowych technologii, - student minimum 3 roku, lub już po studiach, - doświadczenie w pracy z zakresu grafiki 3D oraz 2D, - umiejętność połączenia atrakcyjny wygląd z funkcjonalnością welegancki sposób, - znajomość programu SolidWorks lub Autodesk Inventor, - zainteresowanie robotyką, nowymi technologiami

Oferujemy

- ciekawą pracę w młodym zespole pasjonatów, w miłej atmosferze, - szerokie możliwości rozwoju, - elastyczny czas pracy (częściowo zdalnie, częściowo w biurze w centrum Krakowa - w sumie minimum 15-20 h tygodniowo)

Dokumenty aplikacyjne

portfolio i CV

Firma Husarion tworzy platformę deweloperską dla urządzeń z pogranicza Internetu Rzeczy oraz automatyki i robotyki.

Numer telefonu: 784 045 333, 796278877
Adres e-mail: office@husarion.com