Graphic Designer (Digital)

31.03.2016

Funktional sp. z o.o., Karmelicka 52/8 31-128 Kraków,

Zakres obowiązków

- tworzenie materiałów promocyjnych/ reklamowych - projektowanie stron www oraz aplikacji desktop i mobile - projektowanie LP - praca w zespole projektowym - w zależności od umiejętności jest możliwość zróżnicowania projektów w zakresie BTL czy CI

Wymagania

SZUKAMY OSOBY: - ze zmysłem estetycznym znającej pakiet Adobe CC - nie bojącej się wyzwań z chęcią do rozwoju - umiejącej pracować w zespole, ale także potrafiącej być samodzielną - potrafiącej dobrze organizować czas swojej pracy MILE WIDZIANE: - wykształcenie na ASP, najchętniej Formy Przemysłowe - dobra znajomość języka angielskiego - doświadczenie w makietowaniu - znajomość zasad i doświadczenie w projektowaniu RWD - znajomość zasad UI/UX

Oferujemy

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem doświadczonych grafików - udział w realizacji ciekawych i wymagających projektów dla klientów z całej Polski - przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole - dostęp do biblioteczki literatury marketingowej i rozwojowej - elastyczny czas pracy - wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio

Wierzymy w ideę, że da się zmienić świat i wszystko jest w zasięgu naszych możliwości. Konsekwentnie dążymy do tego, by marki naszych klientów osiągnęły upragniony wizerunek i znalazły miejsca w umysłach konsumentów. Klientom oferujemy usługi wykraczające poza tradycyjne ramy designu. Wierzymy, że w dobie cyfrowej technologii mamy do dyspozycji narzędzia, które pozwolą stworzyć intrygującą formę sztuki dla każdego medium. Sztuki, która zostanie w odpowiedni sposób przekształcona w rozwiązania marketingowe dla każdej organizacji niezależnie od jej wielkości. www.funktional.pl

Adres e-mail: praca@funktional.pl