Inżynier produktu

16.03.2016

TMSys Sp. z o.o., ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków,

Zakres obowiązków

• Projektowanie wnętrz i tworzenie wizualizacji w programie InteriCAD • Przygotowywanie i opracowywanie materiałów szkoleniowych • Pisanie i redagowanie artykułów związanych z branżą wnętrzarską • Współpraca przy tworzeniu ofert dla klientów i w procesie dystrybucji • Pomoc w bieżącej pracy zespołu InteriCAD Polska

Wymagania

Status studenta lub absolwenta kierunku architektura wnętrz. Umiejętność obsługi jednego z następujących programów:AutoCAD, 3ds Max, ArchiCAD, SketchUp

Oferujemy

Oferujemy bezpłatny 2-miesięczny staż z możliwością podjęcia stałej współpracy. Staż można odbyć w siedzibie naszej firmy w Krakowie lub w trybie zdalnym. Po zakończeniu współpracy wystawiamy referencje potwierdzające zdobyte doświadczenie.

Dokumenty aplikacyjne

CV, List Motywacyjny, Przykładowe projekty wnętrz

TMSys świadczy zaawansowane usługi w zakresie modelowania 3D, wizualizacji wnętrz oraz drukowania 3D i skanowania 3D. Firma jest również dystrybutorem profesjonalnego oprogramowania CAD 2D/3D, programów do wizualizacji komputerowej a także systemów do wirtualnego prototypowania.

Adres e-mail: kontakt@intericad.pl