JUNIOR PRODUCT DESIGNER - Płatny staż

01.02.2016

Hop design, Romanowicza 4 KRAKÓW,

Zakres obowiązków

Projektowanie produktów, projektowanie opakowań, praca w zespole, kontakt z naszymi podwykonawcami i producentami

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, kreatywną, lubisz pracować i projektować dobre produkty, o których pisze się w mediach to miejsce jest dla Ciebie. Poszukujemy osoby, której nie jest obce: - projektowanie produktów, opakowań, - modelowanie i prototypowanie, - szkicowanie i rysowanie, - zdolności manualne, - poszukiwanie kreatywnych rozwiązań, - projektowanie materiałów graficznych. -tworzenie wizualizacji projektów Idealny kandydat powinien być osobą: - komunikatywną, samodzielną, dobrze zorganizowaną, dokładną i lubiącą pracę w zespole. Oczekujemy: - minimalne doświadczenie w pracy, zleceniach lub dokonania amatorskie na własny użytek. - znajomość programów typu CAD, Solid Works lub Rhino Ceros, Corel Draw, Adobe Photoshop, programów do renderingu. Mile widziane doświadczenie z zakresu przygotowywania plików do druków oraz do rozpowszechniania w internecie, obróbki zdjęć. Wymagania: - własny laptop.

Oferujemy

Zapewniamy swobodną, koleżeńską atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju, projektowanie realnych produktów, wdrażania własnych projektów i realny wpływ na naszą markę. Pracując w HOP Design zdobędziesz bezcenne doświadczenie pracy nad produktami, które trafiają na rynek.

Dokumenty aplikacyjne

Jeśli chciałbyś być częścią naszego sukcesu - nie wahaj się do nas napisać. Każde zgłoszenie przeczytamy. Każdemu damy szansę. Wyślij swoje portfolio oraz CV, napisz dlaczego chciałbyś dla nas pracować. Podziel się swoim dorobkiem, szczególnie projektami produktów, packagingu oraz grafiki 2D. Czekamy pod adresem email: konrad@hop-design.eu W temacie e-maila proszę wpisać "Stanowisko: JUNIOR PRODUCT DESIGNER"

Jesteśmy młodą i prężnie działającą firmą z branży dizajnu. W naszym portfolio posiadamy wiele marek w tym m.in. HOP Design, Epic Light, sklep www.fiufiushop.com. Nasze produkty zyskują uznanie i nagrody w kraju za granicą. Promujemy polskie wzornictwo i wysoką jakość produktów. Projektujemy i produkujemy w Polsce a sprzedajemy nasze produkty w Europie i nie tylko. Zapewniamy swobodną, koleżeńską atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju, projektowanie realnych produktów, wdrażania własnych projektów i realny wpływ na naszą markę. Pracując w HOP Design zdobędziesz bezcenne doświadczenie pracy nad produktami, które trafiają na rynek.

Adres e-mail: konrad@hop-design.eu