Asystent ds. Empikfoto.pl

01.02.2016

Empik E-commerce Sp. z o.o., Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa,

Zakres obowiązków

Wsparcie działu Empikfoto w projekcie dotyczącym rozwoju produktów personalizowanych, Wgrywanie i komponowanie szablonów graficznych do systemu, Prace graficzne oraz działania związane z content marketingiem.

Wymagania

Zainteresowanie fotografią / grafiką, Poczucie estetyki, Umiejętność szybkiego uczenia się, Mile widziana znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Illustrator.

Oferujemy

Płatny, 3 miesięczny staż, Zdobycie doświadczenie w firmie będącej liderem w branży e-commerce Możliwość łączenia pracy z zajęciami na uczelni, Możliwość zatrudnienie na stałe po odbyciu stażu. Kontakt z nowymi technologiami oraz metodologiami budowy rozwiązań, Interesującą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole.

Dokumenty aplikacyjne

CV Rekrutacja.EEC@empik.com

Empik E-commerce Sp. z o.o., operator sklepów: empik.com, empikfoto.pl, wiodąca firma e-commerce w Polsce.

Adres e-mail: Rekrutacja.EEC@empik.com