Stażysta Grafik (Advertising Designer)

07.01.2016

Novem, XX Pijarów 5 31-466 Kraków,

Zakres obowiązków

Projektowanie graficzne skutecznych stron internetowych (landing page). Projektowanie i animacja reklam internetowych różnego typu.

Wymagania

Wymagania: - znajomość Adobe Photoshop - zainteresowanie branżą marketingową - zaangażowanie w wykonywaną pracę - dobre umiejętności komunikacyjne i fajny charakter! Dodatkowe atuty: - znajomość pozostałych programów z pakietu Adobe - umiejętność tworzenia ilustracji wektorowych - umiejętność rysunku odręcznego

Oferujemy

Oferujemy: - atmosferę sprzyjającą kreatywnym pomysłom - możliwość rozwoju i wzbogacenia doświadczenia - pakiet sportowy i opiekę medyczną Czas trwania stażu to 3 miesiące. Po ukończonym stażu możliwość podjęcia pracy w Novem.

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio

Jeśli chcesz realizować projekty dla najbardziej rozpoznawalnych marek z Polski oraz całego świata, to jest taka możliwość! Zapraszamy na płatny staż w Novem - czołowej agencji reklamy digital w Polsce!

Adres e-mail: praca@novem.pl