Grafik - stażysta

27.11.2015

OTCF S.A. - właściciel marki 4F, ul. Ochota 14, 32-020 Wieliczka,

Zakres obowiązków

Zadania dla stażysty: • przygotowywanie koncepcji kreatywnych dla działań marketingowych • pomoc w projektowaniu oraz uzupełnianiu projektów graficznych: ulotki, plakaty, banery i inne • retusz i przygotowanie zdjęć do druku • współpraca przy tworzeniu koncepcji kampanii reklamowych marki • możliwość współpracy przy sesjach zdjęciowych i tworzeniu filmów reklamowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: • umiejętności kreatywnego myślenia • podstawowej umiejętności z zakresu projektowania graficznego • znajomości programów pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, In Design) • komunikatywności i otwartości • rozeznania w aktualnych i obowiązujących trendach w projektowaniu graficznym, fotografii i wideo

Oferujemy

Oferujemy: • pracę na podstawie umowy zlecenie • możliwość kreatywnego rozwoju podczas pracy nad projektami z różnych dziedzin • pracę w dużej I dynamicznie rozwijającej się marce • pracę w świetnie zorganizowanym i profesjonalnym zespole

Dokumenty aplikacyjne

Proszę przesyłać CV poprzez formularz aplikacji: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Grafik___stazysta/4839-2922-25-bk1-1632.html

Firma OTCF S.A. – właściciel marek 4F, Outhorn, 4Faces - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji. Jeśli Twoje motto to „wszystko jest możliwe”, chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie.

Adres e-mail: k.pasek@otcf.pl