Fotograf-dokumentalista

30.06.2010

Fundacja Dom Kultury Alchemia, ul. Estery 5, 31-056 Kraków,

Zakres obowiązków

dokumentowanie wydarzeń koncertowych w ramach Festiwalu Krakowska Jesień Jazzowa, inicjowanie indywidualnych sesji zdjęciowych z artystami

Wymagania

własny sprzęt fotograficzny, znajomość języka angielskiego

Oferujemy

współpracę z muzykami współczesnej międzynarodowej sceny jazzowej, możliwość realizacji własnych pomysłów/projektów fotograficznych

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

Fundacja Dom Kultury Alchemia powstała w 2004 powołana do życia przez animatorów krakowskiej sceny artystycznej pana Aleksandra Wityńskiego oraz Jacka Żakowskiego. W swoim dorobku Fundacja ma już organizacje wielu wydarzeń kulturalnych, których echo obiegło cały świat. Dzięki aktywności Fundacji w Krakowie odbyło się już ponad 800 wydarzeń artystycznych. Wszystkie wydarzenia opisane i zarchiwizowane są na stronie internetowej klubu Alchemia www.alchemia.com.pl. Fundacja Dom Kultury Alchemia rokrocznie współpracuje z klubami i instytucjami kulturalnymi oraz realizuje własne projekty kulturalne.

Numer telefonu: 500191274
Adres e-mail: fundacja@alchemia.com.pl