grafik komputerowy

03.09.2010

TVN S.A., Warszawa, ul. Wiertnicza 166 staż odbędzie się w Ośrodku TVN Kraków, ul. Płk Dąbka 2,

Zakres obowiązków

Typografia i projektowanie identyfikacji pod kątem programów telewizyjnych. Komponowanie obrazu wideo i grafiki w środowisku Fusion 6. Warsztaty - grafika komputerowa w technologii telewizyjnej. Od pomysłu do realizacji - jak powstaje oprawa graficzna w programie tv.

Wymagania

1.Znajomość oprogramowania: -Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw -Adobe After Effects, Eyeon Fusion -Newtek Lightwave 3D, Maxon Cinema 4D, Softimage XSI (przynajmniej jedno wymienione wyżej narzędzie w stopniu średniozaawansowanym). 2.Umiejętność pracy w grupie. 3.Umiejętność pracy z tabletami graficznymi WACOM, kamerami i aparatami cyfrowymi, skanerami 2D. 4.Elastyczna znajomość środowiska systemowego Windows i OSX oraz pakietu MS OFFICE. 5.Otwarcie na nowe narzędzia i technologie.

Oferujemy

Staż w nowoczesnej pracowni graficznej wyposażonej w profesjonalny sprzęt i narzędzia.

Dokumenty aplikacyjne

portfolio + CV

TVN S.A. to komercyjna stacja telewizyjna należąca do grupy medialnej ITI.

Numer telefonu: 516 444 625
Adres e-mail: a.iskra@tvn.pl