grafik, projektant

23.05.2011

Firma Reklamowa Kuc, ul. Szablowskiego 3 LU 4, 30-127 Kraków,

Zakres obowiązków

Tworzenie kampanii reklamowych, projektowanie identyfikacji wizualnej, uczestniczenie w spotkaniach kreatywnych

Wymagania

Umiejętność pracy w programach graficznych pakietu Adobe. Kreatywność. Student/studetka 2-5 roku studiów dziennych na wydziale Form Przemysłowych lub Grafiki (studenci Grafiki: min. jeden semestr w Pracowni Plakatu lub Form Reklamowych lub Liternictwa lub Książki i Typografii)

Oferujemy

Podniesienie umiejętności projektowych. Pracę na stanowisku MAC. Zapoznanie się z formułą pracy w agencji reklamowej.

Dokumenty aplikacyjne

portfolio, CV

Firma Reklamowa KUC zajmuje się marketingiem i reklamą od 1997 roku. Zakres działań obejmuje: grafikę, komunikację wizualną, kampanie reklamowe, projektowanie systemów informacyjnych, projektowanie stron www. Zatrudniamy głównie projektantów grafiki, produktu, specjalistów z zakresu DTP i multimediów.

Numer telefonu: 501 450 935
Adres e-mail: p.grzyb@kuc.com.pl