Projektant / Grafik

09.07.2015

Hop design, Romanowicza 4 Kraków,

Zakres obowiązków

- projektowanie materiałów graficznych (np. etykiety na opakowania) - przygotowanie plików do druku - przygotowanie materiałów do internetu (strona www, social media itp.) - podstawowa obróbka zdjęć, - poszukiwanie kreatywnych rozwiązań.

Wymagania

- minimalne doświadczanie w pracy, zleceniach lub dokonania amatorskie na własny użytek - znajomość programów graficznych typu Adobe Photoshop, Illustrator lub Corel Draw. Mile widziane doświadczenie z zakresu przygotowywania plików do druków oraz do rozpowszechniania w internecie, obróbki zdjęć. Wymagania: - własny laptop - osoba nie może posiadać statusu studenta dziennego.

Oferujemy

Zapewniamy swobodną, koleżeńską atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju, wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na naszą markę.

Dokumenty aplikacyjne

CV, Portfolio

Jesteśmy młodą i prężnie działającą firmą z branży dizajnu. W naszym portfolio posiadamy wiele marek w tym m.in. HOP Design, Epic Light, sklep www.fiufiushop.com, Color Cable Lamp. Nasze produkty zyskują uznanie i nagrody w kraju za granicą. Promujemy polskie wzornictwo i polską jakość. Projektujemy i produkujemy w Polsce.

Numer telefonu: 506241269
Adres e-mail: info@hop-design.eu