Specjalista w budowaniu relacji B&B

07.07.2015

I.P.MATIC, ul. Opoczyńska 12/8 02-526 Warszawa,

Zakres obowiązków

1. Regularne kontaktowanie się z klientami z istniejącej bazy danych w celu : - rozpoznania potrzeb w zakresie oferowanych przez firmę rozwiązań technicznych - dotarcia do decydenta - rozpoznania, jakie osoby mają wpływ na decyzję poza decydentem (opiniodawca i użytkownik) - rozpoznanie, czy prowadzone są jakieś projekty na oferowane przez naszą firmę produkty - budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami - zbieranie informacji kontekstowych, które mogą mieć znaczenie 2. Raportowanie (szczegółowe) mailem. 3. Aktualizacja bazy danych 4. Wyszukiwanie nowych klientów z Internetu 5. Redagowanie tekstów ściśle związanych z wymaganiami klientów (znajomość angielskiego będzie atutem, choć nie jest wymagana) 6. Współpraca z asystentką dyrektora

Wymagania

Wymagamy doświadczenia : - nie wymagamy doświadczenia a jedynie chęci nauczenia się i stosowania nowych umiejętności, - doświadczenie w pracy w kontakcie z klientem bezpośredniej lub przez telefon w B&B będzie dodatkowym atutem - preferujemy studentów ostatniego roku - po odbyciu stażu możliwość nawiązania długofalowej współpracy. Wymagamy umiejętności : - zadawania pytań i słuchania - szczegółowego notowania - ustalania priorytetów - szybkiego uczenia się - biegłość w MS Word Wymagane cechy : - głos wzbudzający zaufanie i sympatię - systematyczność - konsekwencja w realizowaniu celów - umiejętność szybkiego uczenia się - dokładność i sumienność - samodzielność - rzetelność, uczciwość, lojalność - pewność siebie, entuzjazm !

Oferujemy

- płatny staż trwający 2/3m-ce. W przypadku uzyskania dobrych efektów pracy możliwość podpisania umowy/przedłużenia współpracy. - atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia za rozpoznane projekty sprzedażowe - elastyczny harmonogram pracy - możesz wykonywać pracę zdalnie, z dowolnego miejsca, gdzie masz Internet oraz ciszę - zapewniamy telefon, laptopa i przeszkolenie w zakresie oferowanych produktów oraz stosowanej metodyki

Dokumenty aplikacyjne

CV

Zajmujemy się dostawą maszyn pakujących. Nasi Klienci mają wybór z szerokiej gamy rozwiązań: małe firmy znajdą u nas szereg urządzeń półautomatycznych; średnim i dużym firmom proponujemy maszyny w pełni automatyczne o większych wydajnościach.

Adres e-mail: rekrutacja@ipmatic.com.pl