Projektant(ka) gier edukacyjnych dla podłogii interaktywnej

17.06.2015

LavaVision, 31-864 Kraków, ul. Życzkowskiego 14,

Zakres obowiązków

Na stanowisku projektant gier interaktywnych będziesz projektował(a) motywy graficzne dla gier edukacyjnych na podłogę interaktywną. Twoim zadaniem będzie zaprojektowanie zestawu spójnych stylistycznie projektów graficznych, które powinny być atrakcyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Wymagania

Szukamy osób twórczych, które będą w stanie przeprowadzić pełny proces projektowania, począwszy od etapu prototypowania koncepcji, a skończywszy na przygotowaniu finalnych elementów graficznych. Pozostałe wymagania: * znajomość programów do tworzenia ilustracji wektorowych (preferowany Adobe Illustrator), * łatwość pracy z programami do grafiki rastrowej (preferowany Adobe Photoshop)

Oferujemy

* realny wpływ na rozwój nowego innowacyjnego produktu * szybkie wdrażanie twoich projektów w życie * dużo frajdy z pracy nad projektami, które będziemy ożywiać na podłodze interaktywnej * możliwość zbudowania niepowtarzalnego portfolio w zakresie nowych form komunikacji wizualnej * elastyczne godziny pracy

Dokumenty aplikacyjne

Portfolio prosimy przesłać na adres biuro@lavavision.pl

LavaVision - krakowski startup, który wziął sobie za cel przedefiniowanie sposobów edukacji i reklamy. Poruszamy się w zakresie naturalnych interfejsów użytkownika, korzystając intensywnie z dotykowych i bezdotykowych sposobów komunikacji. W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie na rynek edukacyjny systemu podłogi interaktywnej.

Numer telefonu: 795 774 778
Adres e-mail: biuro@lavavision.pl