Stażysta - Grafik

12.05.2015

Instytut Kościuszki - Instytut Integracji Europejskiej, ul. Lenartowicza 7/4, 31-138 Kraków,

Zakres obowiązków

Do obowiązków stażysty należeć będzie przede wszystkim: projektowanie materiałów promocyjnych na potrzeby aktualnych projektów IK, edycja udostępnionych plików graficznych, tworzenie grafik i infografik.

Wymagania

Ambicja, kreatywność, dobra organizacja czasu, dyspozycyjność do 20 godzin w tygodniu.

Oferujemy

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy wspieraniu realizacji międzynarodowych projektów, możliwość przedłużenia współpracy w charakterze odpłatnym, przy dobrze układającej się współpracy promocja grafika w projektach IK

Dokumenty aplikacyjne

- CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@ik.org.pl. - Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości „STAŻ-GRAFIK” i załączenie przykładowych prac - Zastrzegamy, że odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

Instytut Kościuszki – think tank kreujący nowe idee dla Polski i Europy – jest niezależnym, pozarządowym instytutem naukowo-badawczym o charakterze non-profit, założonym w 2000 r. Działa w ramach siedmiu obszarów programowych. Angażuje w swą działalność naukowców, ekspertów oraz praktyków działalności publicznej i społeczno-gospodarczej związanych z polskimi, europejskimi i międzynarodowymi instytucjami. Realizuje ogólnopolskie i europejskie projekty naukowe, opracowuje ekspertyzy i rekomendacje programowe, organizuje konferencje oraz prowadzi działalność wydawniczą we współpracy z polskimi i europejskimi ośrodkami akademickimi, instytucjami unijnymi, rządowymi i samorządowymi oraz międzynarodowymi think tankami.

Numer telefonu: 12 632 97 24
Adres e-mail: magdalena.bujak@ik.org.pl