Asystentka pracowni

09.01.2015

Pracownia PatyNowy, Kamienna 43, Kraków,

Zakres obowiązków

Pomoc w organizacji, a w przyszłości również samodzielne prowadzenie szkoleń z technik stylizacji mebli oraz podstaw aranżacji wnętrz Obsługa sklepu stacjonarnego i internetowego Aktywne zaangażowanie w rozwój produktów i usług oferowanych przez pracownię, ze szczególnym uwzględnieniem rozbudowy i ulepszeń oferty szkoleniowej

Wymagania

student(ka) jednego z następujących wydziałów: Grafiki, Malarstwa, Architektury Wnętrz, Form Przemysłowych lub Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki. ukończone przedmioty/wykształcenie pedagogiczne będą dodatkowym atutem umiejętność efektywnego dzielenia się wiedzą brak tremy przed wystąpieniami/prowadzeniem szkoleń wyobraźnia kolorystyczna łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista samodzielność i kreatywność w działaniu doskonała organizacja pracy otwartość na pomysły, opinię i ocenę innych chęć nauki oraz pasja do malowanych mebli i pięknych wnętrz

Oferujemy

wynagrodzenie według stawek godzinowych + prowizja elastyczne godziny pracy, umożliwiające Ci pogodzenie pracy ze studiami kompleksowe szkolenie z pracy z farbami Chalk Paint™ decorative paint by Annie Sloan szkolenie wprowadzające oraz szkolenia specjalistyczne z zakresu prowadzenia warsztatów, technik stylizacji mebli oraz obsługi klienta

Dokumenty aplikacyjne

CV prosimy przesłać na adres monika.gawinecka@patynowy.pl

Pracownia i sklep PatyNowy, to miejsce, które skupia studentów i absolwentów krakowskich uczelni o profilu artystycznym. Klientom naszej pracowni oferujemy usługi aranżacji wnętrz, a także prowadzimy sprzedaż farb i dodatków do kreatywnej aranżacji domu i przestrzeni publicznych z klimatem. Bardzo ważnym aspektem naszej działalności jest również organizacja szkoleń i warsztatów rozwijających twórcze możliwości w dziedzinie stylizacji mebli i aranżacji wnętrz.

Adres e-mail: monika.gawinecka@patynowy.pl