Młodszy Trener Warsztatów Artystyczno – Edukacyjnych z zakresu sztuk plastycznych, teatralnych, filmowych i fotograficznych

09.12.2014

Akademia Rozwoju Twórczego "Artrip" s.c., ul.Bandurskiego 22/4 Kraków,

Zakres obowiązków

• Prowadzenie wyjazdowych zajęć warsztatowych z zakresu różnych technik i dyscyplin sztuki • Opracowanie i przygotowanie warsztatów pod względem programowym i merytorycznym • Pomoc w prowadzeniu zajęć integracyjnych, rekreacyjnych i kreatywnych

Wymagania

• Wykształcenie artystyczne i edukacyjne (min. licencjat) • Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą lub bardzo mocna chęć zdobycia go • Wiedza na temat różnych technik artystycznych, w tym nietypowych • Pasja i kreatywność • Otwartość w kontaktach z ludźmi, szczególnie młodymi

Oferujemy

• Pracę w firmie Społecznie Odpowiedzialnej, której misją jest kreatywny rozwój Człowieka • Oferujemy możliwość rozwoju umiejętności trenerskich, instruktorskich, pedagogicznych i artystycznych • Szkolenia z nowoczesnych i interaktywnych metod nauczania • Pracę w młodym i dynamicznym zespole • Okazję do awansu zawodowego

Dokumenty aplikacyjne

CV z uwzględnieniem przeprowadzonych warsztatów lub zadań artystycznych, list motywacyjny prosimy przesłać na adres info@artrip.pl

Akademia Rozwoju Twórczego "Artrip" to firma zajmująca się kreatywnym rozwojem człowieka. Prowadzimy warsztaty, szkolenia, projekty artedukacyjne, wycieczki, obozy i plenery. Współpracujemy z podmiotami na terenie całej Polski.

Numer telefonu: 607 8012 217
Adres e-mail: info@artrip.pl