Architekt wnętrz

20.11.2014

Krakowskie Centrum Handlowo Targowe Sp. z o.o. , ul. Krzywda 1 30-710 Kraków,

Zakres obowiązków

-dbanie o wygląd i estetykę Centrum - przygotowanie projektu wystroju świątecznego - pomoc przy dekoracji - pomoc przy prowadzeniu strony internetowej

Wymagania

- kreatywność, zmysł artystyczny - zaangażowanie w pracę - znajomość stylizacji - poczucie smaku

Oferujemy

- możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce - wynagrodzenie 200-300zł/mies (do uzgodnienia)

Krakowskie CHT to nowoczesny obiekt wybudowany w miejscu dawnej Tandety. Inwestycja została ukończona w 2005 roku. Do tego czasu w miejscu obecnego centrum znajdował się plac targowy, skupiający aż 600 sprzedawców handlujących głównie artykułami odzieżowymi oraz obuwniczymi. W tej chwili w samym centrum handlowym znajduje się 250 butików prowadzonych przez dotychczasowych sprzedawców.

Numer telefonu: 12 296 02 02
Adres e-mail: biuro@cht.net.pl