GRAFIK KREATYWNY - PRAKTYKA PŁATNA

03.11.2014

AGENCJA BRAVE BRAIN, B. JOSELEWICZA 26 31-031 KRAKÓW KAZIMIERZ,

Zakres obowiązków

- udział w tworzeniu kampanii reklamowych dla wybranych klientów, - tworzenie koncepcji kreatywnych na płaszczyźnie Key Visual, - opracowanie identyfikacji wizualnej marek, - współpraca z działem obsługi klienta.

Wymagania

Poszukujemy osób: * projektujących i myślących kreatywnie, * posiadających wiedzę i wykształcenie w zakresie projektowania graficznego, DTP i/lub interactive, * świetnie posługujących się programami graficznymi z naciskiem na pakiet Adobe, * niekoniecznie posiadających wielkie portfolio ale umiejących i chcących projektować ciekawe kreacje, * nastawionych na naukę.

Oferujemy

* pracę dla ciekawych marek zarówno polskich jak i zagranicznych, * dobry komputer, * wsparcie zespołu kreatywnego, * możliwość pozostania w zespole.

Dokumenty aplikacyjne

CV + PORTFOLIO biuro@bravebrain.pl

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze marketingowej wiodących marek na polskim rynku. Pracujemy m.in. dla: Polwax, AfiEurope, Megapolis, Kotanyi, Luxoft, Astra Polska i innych.

Numer telefonu: 12 252 75 00
Adres e-mail: biuro@bravebrain.pl