asystent architekta wnętrz

20.08.2014

Mango Studio, Kosocicka 7 Kraków,

Zakres obowiązków

- sporządzanie inwentaryzacji - praca w photoshopie - fotomontaże - pisanie artykułów o tematyce wnętrzarskiej - wyszukiwanie i dobór materiałów i elementów wyposażenia wnętrz Dla bardziej doświadczonych: - sporządzanie koncepcji projektowych - sporządzanie wizualizacji - sporządzanie rysunków wykonawczych

Wymagania

Poszukujemy osoby pełnej pasji i zaangażowania, sumiennej, terminowej, kreatywnej i proaktywnej o dużej wrażliwości, która chciałaby dołączyć do niewielkiego zespołu i brać udział w ciekawych projektach wnętrz. Wymagana podstawowa znajomość PHOTOSHOP, WORD, EXCEL. Mile widziana umiejętność wizualizowania wnętrz, znajomość archicad, corel draw.

Oferujemy

-wdrożenie do elementów procesu projektowania architektury wnętrz. -szybki i intensywny kurs z praktyki, - -poznanie tajników pracy z klientem, -pracę w miłym zespole, -elastyczne godziny pracy

Dokumenty aplikacyjne

cv + list motywacyjny + jpg`i z wizualizacjami wnętrz - jeśli są biuro@mangostudio.pl

www.mangostudio.pl

Adres e-mail: biuro@mangostudio.pl