Praktykant grafik - webdesigner

02.06.2014

Inspiring People, Przemysłowa 12,

Zakres obowiązków

• Projektowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych (internet i druk) • Samodzielne przygotowywanie materiałów reklamowych, newsletterów, prezentacji etc • Współpraca z innymi grafikami i drukarniami, • Bieżąca obsługa stron WWW (dbanie o porządek i spójny wygląd stron, w tym dodawanie informacji o nowych wydarzeniach, umieszczanie wpisów na blogu, aktualizowanie treści)

Wymagania

• Znajomość programów graficznych (np. Photoshop, Corel, Illustator) • Umiejętność obsługi systemów zarządzania treścią (CMS np. Wix, Wordpress, Landingi) • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2 (w mowie i piśmie) • Mile widziana umiejętność obsługi narzędzi do zarządzania bazami mailingowymi typu MailChimp • Dodatkowym atutem będzie przesłanie portfolio

Oferujemy

• Bezpłatną praktykę z możliwością podjęcia stałej współpracy, • Udział w ambitnych, polskich i międzynarodowych projektach, • Pracę z kreatywnymi ludźmi w inspirującym środowisku • Własne biurko w nowoczesnym biurze na Zabłociu (mamy Xboxa) • Możliwość kreatywnego wyżywania się w elastycznym wymiarze godzin • Dużą samodzielność w działaniu, • Opiekę i wsparcie merytoryczne w zakresie określonych prac,

Dokumenty aplikacyjne

CV, przykładowe prace oraz odpowiedź na pytanie: „gdzie widzisz się za 5 lat?” prosimy przesłać na adres rekrutacja@inspiringpeople.pl

W Inspiring People wierzymy, że biznes ma największy wpływ na to, w jakim świecie żyjemy. Od lat pracujemy z innowatorami, z firmami branży IT, tworzącymi rozwiązania, które zmieniają świat na taki, w którym każdemu żyje się lepiej. Wspieramy firmy w rozwoju, dzieląc się naszym know-how i doświadczeniem we wprowadzaniu skutecznej zmiany w biznesie. Dla naszych klientów organizujemy skrojone na miarę warsztaty, spotkania i konferencje.

Numer telefonu: 884 956 884
Adres e-mail: rekrutacja@inspiringpeople.pl