Asystent projektanta

02.06.2014

Marketing Investment Group sp. z o.o., os. Dywizjonu 303 paw.1 31-871 Kraków,

Zakres obowiązków

•Uczestniczenie w pracy Projektanta oraz pracy Biura Projektowo-Produkcyjnego w międzynarodowej Firmie handlowej •Współpraca z markami UMBRO / LOTTO w celu akceptacji wzorów •Współprojektowanie akcesoriów •Koordynacja przepływu sampli w dziale •Komentowanie wzorów •Projektowanie grafik

Wymagania

•Posiadania statusu studenta III-V roku lub absolwenta •Biegłej obsługi komputera •Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

•Zdobycie doświadczenia w zakresie pracy Projektanta i funkcjonowania Biura Projektowo-Produkcyjnego w dużej i dynamicznie rozwijającej się Firmie •Ścisłą współpracę z merytorycznym opiekunem praktyk •Pełną wyzwań pracę nad ciekawymi projektami •Poznanie tajników pracy projektanta

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o wysłanie aplikacji na adres: praca@miggroup.com

Grupa MIG od wielu lat skutecznie wprowadza na polski rynek znane, międzynarodowe marki i sprawnie nimi zarządza. Profesjonalizm i zaangażowanie osób tworzących zespół Marketing Investment Group są źródłem sukcesu, jaki w naszym kraju odniosły między innymi Sizeer, 50 Style, Symbiosis oraz marki Timberland, obuwie Lacoste, Umbro, Lotto, New Era i O’Neill.

Adres e-mail: katarzyna.paczynska@miggroup.com