konserwator, pomocnik konserwatora

29.05.2014

Restoart Sp. z o.o., ul. Piastowska 22/4 50-361 Wrocław,

Zakres obowiązków

Praca przy konserwacji obiektu zabytkowego, na rusztowaniach, polegająca na wykonywaniu czynności zgodnie z harmonogramem prac konserwatorskich

Wymagania

kierunki związane z zakresem obowiązków

Oferujemy

Zdobycie doświadczenia

Dokumenty aplikacyjne

cv prosimy przesłać na adres restoart@restoart.pl

RESTOART Sp. z o.o. jest firmą działającą od kilkunastu lat na obszarze Dolnego Śląska. Pracownia zajmuje się przede wszystkim kompleksową konserwacją dzieł sztuki, a w szczególności architektury i rzeźby. Drugim polem działalności są badania konserwatorskie – m.in. ustalanie stratygrafii tynków i artykulacji elewacji czy elementów wystroju oraz wyposażenia wnętrz. Wszystkie prace przeprowadzane są w kilku- lub kilkunastoosobowych zespołach pod kierunkiem dyplomowanego konserwatora dzieł sztuki, Piotra Wanata.

Adres e-mail: restoart@restoart.pl