Grafik Komputerowy

22.05.2014

Versa Group , Romanowicza 11 30-702 Kraków www.versagroup.pl,

Zakres obowiązków

Projektowanie graficzne materiałów promocyjnych, etykiet, opakowań. Tworzenie elementów graficznych na stronę internetową (Web design)

Wymagania

Dobrej znajomości pakietu Adobe, ze szczególnym naciskiem na programy Photoshop, Ilustrator oraz In Design, Ciekawych pomysłów, poczucia estetyki, kreatywności

Oferujemy

Możliwość doskonalenia swoich umiejętności w dziedzinie zarówno projektowania, jak i przygotowania do druku,Poznanie tajników projektowania opakowań, a tym samym możliwość nabycia ciekawej specjalizacji w zawodzie, Pracę w młodym, zgranym i (bardzo) przyjaznym zespole,

Dokumenty aplikacyjne

CV plus portfolio prosimy przesłać na adres rekrutacja@versagroup.pl

VERSA DESIGN, dynamicznie rozwijające się Studio projektowe w Krakowie,

Numer telefonu: 500175436
Adres e-mail: rekrutacja@versagroup.pl