Młodszy grafik / designer

06.05.2014

Consilium Invest FX Sp. z o.o., 30-349 Kraków ul. Lipińskiego 17,

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało projektowanie oraz tworzenie: - wizerunku konkretnych marek Grupy - grafik oraz layot’ów - bannerów reklamowych

Wymagania

Teoretycznie nie potrzebujesz dużego doświadczenia. Przede wszystkim powinieneś być kreatywny! Wszystkich pozostałych umiejętności nauczymy Cię. Wystarczy, że jesteś chętny do nauki, sumienny w wykonywaniu zleconych zadań oraz korzystanie z komputera nie sprawia Ci problemów. Poniższe umiejętności będą oczywiście atutem: - znajomość programów graficznych takich jak Photoshop, Gimp, CorelDraw, irfanView -znajomość HTML, HTML5, CSS Ale nie stanowią wymagań minimalnych.

Oferujemy

Studiujesz kierunek związany z projektowaniem? Jesteś zainteresowany rynkami finansowymi, w tym giełdą oraz rynkiem walutowym? Chciałbyś zobaczyć jak wygląda praca w firmie informatyczno-finansowej ale od strony projektowania, tworzenia wizerunku oraz różnego rodzaju grafik? Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, to zapraszamy do aplikowania na 2-miesięczne praktyki, gdzie w miłej atmosferze oraz wesołym zespole nabędziesz wiele praktycznych umiejętności.

Dokumenty aplikacyjne

cv prosimy przesłać na adres biuro@consiliuminvest.pl

Projekt Consilium Invest powstał z inicjatywy pasjonatów i doświadczonych praktyków rynków finansowych. Naszą ideą jest stworzenie przestrzeni analityczno-szkoleniowej, otwartej zarówno dla osób powiązanych z rynkiem, jak i dla tych, które poszukują wsparcia na początku swojej inwestycyjnej działalności. Oferujemy rozwiązania informatyczne wspierające inwestowanie na giełdzie oraz na rynku walutowym.

Numer telefonu: 669235632
Adres e-mail: biuro@consiliuminvest.pl