Praktyki Letnie - Projektant UX (BDD2/03/14)

17.04.2014

Ericpol Sp. z o.o., ul. Bobrzyńskiego 12 30-348 Kraków,

Zakres obowiązków

Obowiązki: - udział w pracach nad projektami dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów, - projektowanie makiet dla aplikacji i systemów, - przygotowywanie projektów interfejsów, spotkania z klientami w celu uzgodnienia elementów, audyt systemów/aplikacji pod kątem użyteczności, - przygotowywanie raportów z audytu wraz z wytycznymi do poprawy, - przygotowywanie wytycznych używanych do projektowania kolejnych elementów w systemie.

Wymagania

Oczekujemy: - statusu studenta (mile widziani studenci ASP ostatnich lat), - bardzo dobrej znajomość języka angielskiego, - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, - znajomość zagadnień UX, UI, projektowania grafiki, interfejsów, - mile widziane wcześniejsze doświadczenie, - dyspozycyjności w wymiarze 40 godzin tygodniowo.

Oferujemy

Oferujemy: - 2-3 miesięczne płatne praktyki letnie, - elastyczny czas pracy, - udział w ciekawych projektach, - opiekę oraz wsparcie doświadczonych mentorów, - udział w szkoleniach wewnętrznych, - udział w imprezie integracyjnej, - możliwość późniejszego zatrudnienia.

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (Cv, list motywacyjny) pocztą elektroniczną na adres: praktyki@ericpol.pl w tytule maila podając numer referencyjny wybranego ogłoszenia. Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Projektujemy, kodujemy, testujemy, wdrażamy i integrujemy złożone systemy teleinformatyczne. Od 1991 r. tworzymy kompleksowe i niezawodne rozwiązania telekomunikacyjne, rozwiązania dedykowane oraz świadczymy usługi doradcze.

Adres e-mail: praktyki@ericpol.pl