Stażysta w ARK-Skills Corporation - SPZEDAWCA SZKOLEŃ

17.02.2014

Korporacja Umiejętności ARKA, ul. Jutrzenki 14 32-091 Michałowice,

Zakres obowiązków

Wszechstronny rozwój – w czasie praktyki będziesz miał okazję sprawdzić się w tworzeniu badań rynku, researchu, strategii marketingowych. Uzyskasz doświadczenie w pracy nad wyjazdami integracyjnymi, projektami według metodologii PRINCE2, produktami szkoleniowymi oraz w Internecie i mediach społecznościowych. To tylko niektóre obszary, w których sprawdzisz swoje kompetencje!

Wymagania

STUDENCIE! Rozwijaj się z nami! Wierzymy, że możesz przyczynić się do naszego sukcesu, dzięki swojej energii, kreatywności i zaangażowaniu. W zamian otrzymasz narzędzia, wiedzę i wsparcie w trakcie całego stażu, które pozwolą Ci zyskać bezcenne doświadczenie.

Oferujemy

Pracując z nami nawiążesz kontakty biznesowe z dużymi korporacjami oraz skorzystasz za darmo z profesjonalnych szkoleń. Po ukończeniu stażu otrzymasz certyfikat potwierdzający nabyte przez Ciebie kompetencje. Najlepsi stażyści zostaną zarekomendowani naszym najlepszym klientom korporacyjnym oraz otrzymają możliwość stałej pracy w naszej firmie!

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz opcjonalnie list motywacyjny arkskills@gmail.com

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniową stworzoną przez praktyków dla praktyków. Wyróżniamy się tym, że współpracujemy wyłącznie z trenerami, mogącymi poszczycić się wieloletnim doświadczeniem biznesowym i szkoleniowym. Pracujemy z największymi firmami i korporacjami. Jesteśmy również partnerem szkoleniowym Stowarzyszenia Siemacha.

Numer telefonu: +48506445621
Adres e-mail: arkskills@gmail.com