Grafik

13.01.2014

Grafik

Agencja Reklamowa Brave Brain, ul. Berka Joselewicza 26 31-031 Kraków t: 12 252 75 00,

Zakres obowiązków

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobywaniem wiedzy i doświadczenia pracując pod okiem doświadczonego zespołu przy okazji realizacji ciekawych projektów wyślij do nas swoje CV.

Wymagania

Poszukujemy osób: * projektujących i myślących kreatywnie, *posiadających wiedzę i wykształcenie w zakresie projektowania graficznego, DTP i/lub interactive. * świetnie posługujących się programami graficznymi z naciskiem na pakiet Adobe * niekoniecznie posiadających wielkie portfolio ale umiejących i chcących projektować ciekawe kreacje * nastawionych na naukę

Oferujemy

Oferujemy: *dobry komputer *wsparcie zespołu kreatywnego *możliwość pozostania w zespole

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio Prosimy o wpisanie kodu PGK/BB/2014 w tytule wiadomości biuro@bravebrain.pl

Adres e-mail: biuro@bravebrain.pl