instruktor "wytwórni filmowej"

03.12.2013

Klub Kultury Przegorzały , Kraków, ul. Kamedulska 70 124299052 www.przegorzaly.dworek.eu ,

Zakres obowiązków

Samodzielne prowadzenie warsztatów z animacji poklatkowej i/lub edukacji filmowej dla dzieci jeden raz w tygodniu(sobota)

Wymagania

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność, umiejętność tworzenia własnych metod i programu pracy.

Oferujemy

Samodzielną pracę z możliwością stworzenia i realizacji własnego programu dydaktycznego. Wsparcie merytoryczne. Wynagrodzenie skorelowane z frekwencją na prowadzonych warsztatach.

Dokumenty aplikacyjne

CV przegorzaly@dworek.eu

Klub Kultury Przegorzały jest filią Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, znanej krakowskiej instytucji kultury. Prowadzimy zróżnicowane zajęcia popołudniowe dla wszystkich grup wiekowych. Aktywizujemy seniorów i wspieramy rozwój dzieci i młodzieży. Animujemy również społeczność lokalną, udowadniając że wartościowe wydarzenia artystyczne nie dzieją się wyłącznie w centrum miasta. Dysponujemy nowoczesnym budynkiem, w pełni przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, oraz wykwalifikowaną, młodą i dynamiczną kadrą. Nasze zajęcia Małej Akademii Plastycznej i Wytwórni Filmowej były nominowane do nagrody „Słoneczniki”, przyznawanej przez portal Czas Dzieci.

Numer telefonu: 124299052
Adres e-mail: przegorzaly@dworek.eu