Praktykant ds. budowy baz czasopism i książek naukowych

17.10.2013

Versita Emerging Science Publishers, ul. Bogumiła Zuga 32A 01-811 Warszawa,

Zakres obowiązków

Budowa i aktualizacja baz czasopism, monografii i wydawców naukowych

Wymagania

Skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy z dużą ilością informacji w środowisku internetowym Dobra znajomość języka angielskiego Dostęp do komputera z połączeniem internetowym

Oferujemy

Możliwość zdobycia doświadczenia w branży wydawniczej oraz zapoznania się z zasadami funkcjonowania międzynarodowego wydawnictwa Zaświadczenie o odbyciu praktyki oraz listy referencyjne w języku polskim i angielskim Swobodę w planowaniu czasu pracy Sposobność podwyższania kompetencji językowych Dla najlepszych praktykantów oferujemy odpłatną współpracę w formie stażu lub stałego zatrudnienia

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres hr13@versita.com z tematem listu „Praktykant”. Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Versita (www.versita.com) jest czołowym w Polsce wydawcą publikacji naukowych w wersji elektronicznej. Jako część grupy wydawniczej de Gruyter (www.degruyter.com) z powodzeniem realizujemy upowszechnianie modelu wydawniczego Open Access na rynkach międzynarodowych.

Adres e-mail: hr13@versita.com