Wykonanie zdjęć projektów

23.07.2013

URS Polska Sp. z o.o., ul. Rejtana 17 02-516 Warszawa,

Zakres obowiązków

Firma URS zbiera zdjęcia swoich projektów w Polsce i zamierza zlecać nowo wykwalifikowanym fotografom uchwycenie niektórych z jego ostatnich projektów. Fotografie mają zaprezentować zróżnicowany wachlarz działalności URS i być później wykorzystywane w materiałach marketingowych.

Wymagania

Oczekujemy, że wszystkie wykonane dla nas zdjęcia: • będą musiały być zrobione w dobrych warunkach pogodowych, • sesja powinna będzie składać się ze standardowych ujęć, jak również bardziej artystycznych obrazów, • sesja powinna nastąpić w okresie od sierpnia do września bieżącego roku.

Oferujemy

Płatną praktykę

Dokumenty aplikacyjne

Portfolio lub link do portfolio prosimy przesłać na adres anna.dominiak@urs.com

URS Corporation jest wiodącym dostawcą usług inżynieryjnych, budowlanych oraz technicznych dla instytucji publicznych oraz spółek sektora prywatnego na całym świecie. Oferujemy pełen zakres usług w ramach zarządzania programami, planowania, projektowania, inżynierii systemów oraz pomocy technicznej, budownictwa i zarządzania, demontażu i zamykania instalacji jądrowych. Nasza działalność koncentruje się na kluczowych dla nas sektorach: instytucji rządowych, ropy i gazu, infrastruktury, energii oraz przemysłu. Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej ursglobal.com

Adres e-mail: anna.dominiak@urs.com