Asystent ds. PR / PRAKTYKA

16.07.2013

BIÓRO coworking inaczej, ul. Dietla 97/ 9a 31-031 Kraków,

Zakres obowiązków

Jesteś kreatywny? Wierzysz w swoje nieograniczone możliwości? Interesujesz się komunikacją, PR`em i marketingiem? Zatem BIÓRO to miejsce dla Ciebie. Tutaj poznasz nowych ludzi, tajniki pracy PR`owca, a jak będziesz naprawdę dobry... dostaniesz kilka samodzielnych zleceń :)

Wymagania

BIÓRO nie pozwoli Ci się nudzić, do zrobienia będzie m.in. - szeroko pojęte promowanie marki pisanie tekstów - organizacja wydarzeń/ warsztatów - przygotowywanie materiałów promocyjnych - bieżąca praca przy organizacji biura BIÓRA

Oferujemy

TOBIE przekażemy: - wiedzę i cały szereg inspiracji - praktykę w zakresie pracy w marketingu, reklamie i PR - kontakt do mediów tradycyjnych i internetowych - wykorzystanie Internetu na potrzeby PR - wolność w realizowaniu własnych pomysłów - działania strategiczne, komunikacyjne, wizerunkowe - resztę szczegółów uzgodnimy indywidualnie Jeśli chcesz otworzyć drzwi BIÓRA, napisz krótki tekst w trafny sposób opisujący to miejsce. Najlepszy przekroczy próg i zasiądzie przy biurku na okres wakacji, a jak się sprawdzi, dostanie samodzielne zlecenia. Spróbuj! CV i tekst wyślij na info@bioro.pl.

BIÓRO to inspirująco-motywująco-kreatywne miejsce dla osób, które nie mogą żyć bez swojej PASJI=PRACY! BIÓRO to miejsce w centrum miasta tworzone przez grupę freelancerów, którzy łamiąc sztywne zasady gramatyki i zwykłego biura kreują wspólną markę, bo razem można więcej zyskać i zaoferować.

Adres e-mail: info@bioro.pl