Grafik

12.07.2013

Grafik

Kiwi Marketing, ul. Czerniakowska 56/56 00-717 Warszawa,

Zakres obowiązków

• Przygotowywanie koncepcji kreatywnych dla działań marketingowych • Projektowanie, adaptacja, uzupełnianie projektów graficznych: formy prasowe, ulotki, plakaty, banery i wszelkie inne nośniki reklamy • Retusz i przygotowanie zdjęć do druku • Opracowywanie koncepcji graficznych zgodnych z briefem • Projektowanie logotypów, kreowanie graficznego wizerunku • Wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych • Przygotowywanie materiałów graficznych dla www

Wymagania

• Praca pod presją czasu i umiejętność pracy z dynamicznie zmieniającymi się celami, • Znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop (znajomość programu After Effects będzie dodatkowym atutem) • Wyczucie koloru, znajomość typografii i kompozycji połączone z poczuciem estetyki przy projektowaniu, • Kreatywność, twórczość, nieszablonowość, dbałość o szczegóły, • Dobra organizacja własnej pracy • Terminowość realizowanych projektów • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej • Udokumentowane doświadczenie w zakresie prac graficznych – portfolio

Oferujemy

• Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole, • Współpraca w oparciu o umowę o dzieło/zlecenie • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, • Szansę wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji wielu ciekawych zadań, • Elastyczna forma współpracy i godzin pracy.

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio

* Czujesz potrzebę robienia czegoś ważnego? * Chcesz zobaczyć wyniki swojej pracy? * Chcesz zdobyć cenne doświadczenia? Spróbuj u nas! Kiwi Marketing to dynamicznie rozwijająca się firma. Nasz zespół ciągle się powiększa. Szukamy ludzi takich jak my: otwartych, ambitnych, dla których satysfakcja Klienta równoważna jest z własną. Naszym priorytetem jest dobro Klienta. Podobnie jak Ty pragniemy osiągać tylko najlepsze wyniki, bić własne rekordy. Potencjał ludzki jest naszą największą siłą. Każdy z nas czuje dużą odpowiedzialność za realizację celów firmy. W Kiwi Marketing stawiamy na grę zespołową. Każdy pracownik jest ważny, każdy wnosi do niej coś cennego. Twój rozwój to nasz rozwój.

Numer telefonu: 791 577 882
Adres e-mail: kiwi@kiwimarketing.pl