Grafik kreatywny - praktykant

12.07.2013

Dignitally, ul. Św. Wawrzyńca 38/8,

Zakres obowiązków

identyfikacja graficzna materiałów firmowych i dbanie o ich spójny wizerunek opracowanie innych materiałów graficznych dla klientów: wizytówek, ulotek, banerów reklamowych, folderów, grafik profilowych do serwisów społecznościowych itp., przygotowywanie materiałów do druku, odpowiedzialność za formę graficzną powierzonych projektów, inne prace graficzne w ramach posiadanych umiejętności.

Wymagania

poczucie estetyki, energia, pasja i kreatywność, dobra znajomość obsługi programów Adobe® Ilustrator, Photoshop, Corel DRAW®, umiejętność szybkiego uczenia się, zainteresowanie aktualnymi trendami w projektowaniu graficznym, chęć poszukiwania nowych rozwiązań podczas realizowanych zadań, znajomość pakietu Adobe z naciskiem na Adobe Photoshop, znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy pod presją czasu portfolio zrealizowanych projektów, mile widziany kierunek artystyczny związany z grafiką komputerową.

Oferujemy

Praktyki, które pomogą Ci w rozwoju Twoich umiejętności, zdobycie doświadczenia.

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

Krakowska Agencja Interaktywna Dignitally.com to zgrany zespół ludzi z pasją. Wkładamy całe serce w nasze realizacje, kompleksowo wspierając Klientów marketingowo we wszystkich etapach ich działalności, zapewniając im promocję oraz pomoc w rozwoju.

Numer telefonu: 535500288
Adres e-mail: malgorzata.cygan@dignitally.com