PRAKTYKANT/STAŻYSTA W DZIALE KREACJI

18.06.2013

Inspiring People, Ul. Walewskiego 4/2 30-094 Kraków strona internetowa: http://www.inspiringpeople.pl,

Zakres obowiązków

- projektowanie identyfikacji wizualnej, od logotypu po stworzenie pełnego CI - projektowanie bannerów oraz materiałów reklamowych - projektowanie ulotek, plakatów - obróbka zdjęć eventowych - nadzór i koordynacja zleceń przekazanych do drukarni - projektowanie i skład DTP materiałów drukowanych typu ulotki, broszury, katalogi - tworzenie koncepcji reklamowych na konkursy, przetargi - przygotowywanie prezentacji, w tym prezentacji dynamicznych - web design - tworzenie pism (skład/łamanie) - korekta graficzna

Wymagania

JEŚLI JESTEŚ: Kreatywny i wrażliwy na piękno. Cechuje Cię wyobraźnia i ciekawość. Lubisz inspirować i być inspirowanym. W sposób naturalny przychodzi Ci podsuwanie pomysłów innym. Interesujesz się PRem i chcesz zgłębiać swoją wiedzę w tej dziedzinie. Są Ci dobrze znane programy typu: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw. Jesteś zdeterminowany do działania i lubisz szybko wcielać pomysły w życie. OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - znajomości narzędzi graficznych, typu: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw, - otwartego umysłu i pasji do piękna, - determinacji do działania.

Oferujemy

- rozwój w biznesie pod okiem coachów i specjalistów z branży rozwoju talentów, - możliwość zdobywania kompetencji w biznesie pod okiem ekspertów, - sprawdzenie swoich pomysłów i umiejętności w pracy z biznesem, - perspektywy przejścia na płatny staż i stałej współpracy.

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio wraz z odpowiedzią na pytanie: Gdzie chciałbyś/chciałabyś widzieć siebie za 5 lat? proszę wysłać na adres: rekrutacja@inspiringpeople.pl

Nasza firma zajmuje się realizacją interdyscyplinarnych projektów z zakresu PR, HR, Marketingu i zarządzania. Działamy w branży szkoleniowo- doradczej, oferując firmom i osobom indywidualnym nasze kreatywne umysły. Nasze główne wartości to: interdyscyplinarność, systemowość i inspiracja.

Numer telefonu: 662-284-594
Adres e-mail: rekrutacja@inspiringpeople.pl