Grafik Komputerowy

04.06.2013

Pelc & Partners, Lotnicza 22, Kraków,

Zakres obowiązków

Pomoc i udział w zadaniach: - koncepcyjne opracowanie nowych marek - projektowanie identyfikacji wizualnej - projektowanie opakowań

Wymagania

- znajomość pakietu Adobe CS5, w szczególności Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator

Oferujemy

W przypadku studentów ostatnich lat studiów możliwość późniejszej pracy na część etatu i dopasowanie do harmonogramu zajęć. Pracę w firmie, która wdraża swoje projekty poprzedzając projektowanie myśleniem (innymi słowy bazuje na analizie danych i silnych założeniach marketingowych, nie tylko estetyce). Co za tym idzie jest to możliwość poznania rynku projektowania komercyjnego.

Dokumenty aplikacyjne

Portfolio.

Firma Pelc & Partners jest studiem projektowym specjalizującym się w koncepcji produktu i projektowaniu opakowań.

Numer telefonu: 605 059 460
Adres e-mail: m.pelc@pelcandpartners.com