Praktyki w Dziale Grafiki

27.05.2013

Groupon, -,

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało: Pomoc przy tworzeniu projektów graficznych na potrzeby ofert wyświetlanych na portalu.

Wymagania

Jeżeli: • Chcesz zdobyć doświadczenie w dziale HR dynamicznie rozwijającej się firmy, • Jesteś osobą energiczną i masz dużo pomysłów, • Jesteś studentem a Twoja dyspozycyjnośc wynosi co najmniej 30 h w tygodniu, • Jesteś skrupulatny i dokładny, To czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy

Co dla Ciebie przygotowaliśmy: bezpłatną praktykę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem międzynarodowej firmy, zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego, pracę w samym centrum Warszawy.

Dokumenty aplikacyjne

Zapraszamy do zespołu i czekamy na Twoje zgłoszenie! Szukamy młodych, kreatywnych i pełnych pasji ludzi i dlatego wraz z CV prześlij nam swoje portfolio w dowolnym formacie.

Kierujemy się zasadą GROW. Doskonalimy naszą ofertę, szkolimy i rozwijamy pracowników, nieustannie się zmieniamy. Praca w Groupon to wyzwanie. Dajemy przestrzeń na wdrażanie pomysłów i podejmowanie samodzielnych decyzji. Każdego dnia poszukujemy rozwiązań wspierających rozwój firmy. Każda podejmowana inicjatywa musi spełniać kryteria GROW – być profesjonalna, szybko zrealizowana i skuteczna.

Adres e-mail: -