Praktyka w Dziale Grafiki

10.05.2013

Groupon Polska, Aleje Jerozolimskie 123a Warszawa 02-017 Polska ,

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało: • pomoc przy tworzeniu projektów graficznych na potrzeby ofert wyświetlanych na portalu.

Wymagania

Jeżeli: • sprawnie poruszasz się po Internecie, • posiadasz dobrą znajomość programu Photoshop, • jesteś dynamiczny, samodzielny i zaangażowany w pracę, • posiadasz dobrą znajomość Ilustratora, • masz status studenta. Szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy

Co dla Ciebie przygotowaliśmy: • bezpłatną praktykę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie, • możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem międzynarodowej firmy, • zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego, • pracę w samym centrum Warszawy.

Dokumenty aplikacyjne

CV i krótki opis pasji w dowolnym formacie

Groupon jest globalnym liderem na rynku ofert lokalnych, ułatwiającym klientom na całym świecie dostęp do najlepszych usług i produktów w bezkonkurencyjnych cenach. Groupon wnosi nową jakość w świat małych i średnich przedsiębiorstw, udostępniając im bogaty zestaw usług i narzędzi, aby pomóc im w zdobyciu nowych lojalnych klientów oraz bardziej efektywnym prowadzeniu biznesu. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon oferuje najlepsze oferty na usługi i produkty w 48 krajach na całym świecie w trzech kluczowych kanałach: Groupon Local, Groupon Travel oraz Groupon Shopping.

Numer telefonu: 535-666-680
Adres e-mail: milena.pyrka@groupon.pl