Praktykant/ka

29.04.2013

Praktykant/ka

Stowarzyszenie Menedżerów i Organizatorów Kultury S M O K, ul. Mikołajska 2, 31-027 Kraków,

Termin składania aplikacji: 16.05.2013 Termin ogłoszenia wyników: 16.05.2013

Zakres obowiązków

Nasz dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy kreatywnych, zdolnych GRAFIKÓW, lubiących wyzwania. Jeśli potrafisz projektować strony WWW, ta praktyka jest dla Ciebie.

status studenta, kreatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

Możliwość odbycia praktyki w zamian oferujemy zaświadczenie o odbyciu praktyk i referencje.

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: kulturalnysmok@gmail.com

Stowarzyszenie Menedżerów i Organizatorów Kultury – SMOK powstało we wrześniu 2007 roku z inicjatywy Studentów i Absolwentów Podyplomowych Studiów Zarządzania Kulturą Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Celem Stowarzyszenia jest wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Adres e-mail: kulturalnysmok@gmail.com