Młodszy Product Manager - praktyki z możliwością zatrudnienia

03.04.2013

Pirios S.A., Kołodziejska 18A, 30-607 Kraków,

Zakres obowiązków

• opracowywanie koncepcji interface’u dla nowych produktów • poszukiwanie informacji o klientach oraz ich potrzebach • monitorowanie i raportowanie działań na rynku konkurencyjnych rozwiązań • współpraca z działem sprzedaży w zakresie przygotowywania cenników nowych produktów • przygotowywanie dokumentacji produktowej • wprowadzanie nowych produktów do oferty oraz udoskonalanie istniejących

Wymagania

• znajomość obsługi programów komputerowych umożliwiających tworzenie wykresów oraz dokumentacji technicznych • sprawnego poruszania się po Internecie • zdolności analitycznych, komunikatywności i operatywności, umiejętności pracy w zespole • świetnej organizacji pracy własnej, samodzielności działania i nastawienia na realizację założonych celów • biegłej znajomości języka angielskiego • zaangażowania i zapału do pracy

Oferujemy

• praktyki w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • dla najlepszych możliwość zatrudnienia • bogaty program szkoleń produktowych • możliwość uczestniczenie w dynamicznym rozwoju linii produktowej • praktyki w dynamicznym i młodym zespole profesjonalistów • niezbędne narzędzia pracy

Dokumenty aplikacyjne

CV ze zdjęciem

Pirios S.A. jest producentem systemów informatycznych oraz telekomunikacyjnych. Nasze rozwiązania wspierają proces obsługi klienta za pośrednictwem infolinii alarmowych oraz wspomagają sprawną obsługę zgłoszeń awarii masowych w branży Utilities. Obsługujemy największych polskich dystrybutorów z branży energetycznej i gazowniczej. Podstawową wartością naszej firmy są pracownicy. Dbamy nie tylko o ich rozwój ale również o przyjemną atmosferę w miejscu pracy bo wiemy, że zgrany zespół to podstawa sukcesu. Jeśli myślisz podobnie, przyłącz się do nas!

Numer telefonu: 12 442 02 13
Adres e-mail: rekrutacja@pirios.com