Grafik - Wolontariat -Praca zdalna

20.02.2013

Lama World, ul. Długa 33 58-100 Świdnica,

Zakres obowiązków

Oczekujemy: - dyspozycyjności - umiejętności posługiwania się oprogramowaniem graficznym - chęci podjęcia współpracy na dłużej niż 4 miesiące - umiejętności organizacyjnych, samodzielności i komunikatywności

Wymagania

jw.

Oferujemy

Oferujemy: - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego - możliwość samorealizacji i rozwoju - stosowne referencje - elastyczne godziny pracy - praca w miłej atmosferze i w młodym zespole - możliwość udziału w corocznym wyjeździe integracyjnym wszystkich wolontariuszy/współpracowników

Dokumenty aplikacyjne

Aplikacje (CV ze zdjęciem, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych i portfolio) prosimy kierować na adres  HYPERLINK "mailto:lamaworld.rekrutacja@wp.pl" lamaworld.rekrutacja@wp.pl w tytule podając nazwę stanowiska.

Organizację Lama World tworzą młodzi i ambitni ludzie, których bogate doświadczenie w działalności społecznej, zarządzaniu, czy tworzeniu eventów ma zainspirować do aktywności społecznej. Stawiamy na najwyższą jakość, wiedzę oraz kreatywność. Od wielu lat działamy w obszarach edukacji i kultury.

Numer telefonu: +48 791 158 320
Adres e-mail: lamaworld.rekrutacja@wp.pl